Zespół projektowy

Krystyna Czubiak

Dyrektor szkoły

Nauczyciel języka polskiego od 34 lat w zawodzie.

Mirosława Wnękowicz ​

Wicedyrektor

Jestem nauczycielką geografii i przyrody. Od ośmiu lat pełnię też funkcję wicedyrektora SP 51.

Nauczanie geografii łączy się u mnie z pasją podróżowania, poznawania świata i  nowych ludzi. Bardzo interesuje mnie praca nauczycieli w innych krajach europejskich. Nowe doświadczenia i umiejętności staram się wykorzystać w mojej pracy dydaktycznej oraz w organizacji pracy szkoły.

Joanna Kobielska-Kalisz

koordynator projektu

Jestem nauczycielem języka angielskiego od 25 lata a w SP 51 od 2010 roku.

Bardzo interesują mnie możliwości wykorzystania technologii informacyjnej w procesie dydaktycznym i jej wpływ na wzrost motywacji u uczniów. Stąd wziął się pomysł na zarażenie tym innych i stworzenie takiego projektu, mam nadzieję, że z wielką korzyścią dla całej szkoły – zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Lucyna Mocoń

Nauczyciel Języka angielskiego

Jestem nauczycielem angielskiego w SP 51 od 2003 roku. 

Uwielbiam posługiwać się językiem angielskim dlatego też jakikolwiek kontakt z drugim człowiekiem w tym języku jest dla mnie niepowtarzalny. Staram się być zawsze jak najlepiej przygotowana; wykorzystując przy tym przeróżne formy dydaktyczne; tak aby każda lekcja była częściowo zaskakująca, ale zarówno interesująca dla każdego. Jako, że człowiek uczy się przez całe swoje życie to również ja mam ochotę na bieżąco się dokształcać.Wierzę, że poprzez swoją aktywność w projekcie będę mogła zaznajomić się jeszcze z czymś zupełnie nowym.

Beata Korejwo

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do życia w rodzinie i etyki w klasa 1-3. Od początku swojej zawodowej kariery pracuję w SP 51, czyli już od 23 lat.

Niedawno zaczęłam swoją przygodę z językiem angielskim i bardzo chcę poszerzać swoje kompetencje językowe. Ciągle mam w sobie chęć rozwijania się, poznawania świata oraz ludzi. Mam nadzieję, że dzięki temu projektowi będę mogła to wszystko zrealizować.

 

Marcela Owczarek

Nauczyciel wychowania fizycznego

Pracuję w SP 51 od 20 lat, jestem nauczycielem wychowania fizycznego, wychowawcą oraz pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Mimo, że różne formy aktywności fizycznej są moją pasją, to interesuję się również językiem angielskim.

Lubię wyzwania, a nauka i doskonalenie kompetencji językowych jest nie lada wyzwaniem. Uważam , że osobisty i ustawiczny rozwój człowieka ma wpływ na naszych uczniów bo nauczyciel nie tylko uczy ale zaraża pasją.

Natalia Marzec

Nauczyciel przyrody oraz geografii

Pracuję w SP 51 od 2011 i jestem nauczycielem przyrody, geografii oraz wychowawcą.

Nie wyobrażam sobie kształcenia dzieci i młodzieży bez podróżowania i poznawania nowych miejsc na świecie. Dodatkowo chcę rozwijać swoje kompetencje językowe i przekazywać je uczniom oraz nauczycielom.

Aneta Rzeżawska

Nauczyciel przyrody, geografii oraz matematyki

Od 14 lat jestem nauczycielem przyrody, geografii i matematyki. Od 2009 roku w SP 51 staram się pracować tak, aby w moich uczniach rozwijać zamiłowanie do przyrody i matematyki, poszerzać ich horyzonty.

Lubię stawiać sobie nowe wyzwania i dzielić się posiadaną wiedzą ( a najlepiej kształcą podróże). Myślę, że mój udział w projekcie pozwoli mi poznać ciekawych ludzi, nowe technologie i metody nauczania, które będę mogła stosować w swojej pracy, a także poszerzę swoje kompetencje językowe.

Joanna Hellman

Nauczyciel języka polskiego

Od 2011 roku pracuję w SP 51 jako nauczyciel języka polskiego oraz wychowawca.

Zależy mi, aby uczniowie traktowali naukę jako fascynującą podróż, a nie jako żmudny i nudny proces edukacyjny. Wyszukuję, a następnie wykorzystuję różne, ciekawe formy i metody nauczania, ale wciąż mi mało! Mam nadzieję, że udział w projekcie pozwoli mi poszerzyć wiedzę w tym zakresie i będę mogła to wykorzystać w swojej pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Agnieszka Rychlińska

Nauczyciel języka polskiego oraz angielskiego

Pracuję w SP 51 od 11 lat. Uczę języków polskiego i angielskiego, jestem wychowawcą klasy czwartej.

Chętnie poszerzę swoje kompetencje, wymienię doświadczenia i skorzystam z inspirujących pomysłów innych nauczycieli. Moją pasją jest język, zależy mi na nauczaniu, które wykorzystuje nowoczesne środki, by skutecznie docierać do uczniów.

Edyta Herbst

Nauczyciel języka angielskiego

Pracuję w SP 51 od 2000 roku. Jestem nauczycielem języka angielskiego oraz nauczycielem wspomagającym w klasach integracyjnych. Od 2002 roku pełnię rolę wychowawcy.

Moi obecni wychowankowie uczęszczają do klasy siódmej. Nauczanie języka obcego i praca z młodymi ludźmi to moja pasja. Mam nadzieję, że udział w projekcie pozwoli mi wzbogacić wiedzę i zdobyć nowe doświadczenia zawodowe. Liczę na to, że spotkam fascynujących ludzi, jeszcze bardziej otworzę się na nowe kultury, poznam ciekawe metody   i formy pracy. Myślę, że będzie to czas wielu przeżyć. Przecież nic tak nie uczy jak podróże.

Anna Włodyka

Nauczyciel języka angielskiego

Jestem nauczycielem języka angielskiego w SP 51 od 2011 roku.

Interesuję się historią i kulturą krajów anglojęzycznych, dlatego udział w projekcie daje mi możliwość rozwoju kompetencji językowych, jak również poszerzania wiedzy w interesującym mnie obszarze, co wpłynie na uatrakcyjnienie prowadzonych przeze mnie lekcji.

Małgorzata Grela

Pedagog szkolny

Od 29 lat jestem pedagogiem szkolnym, logopedą, nauczycielem wychowania do życia w rodzinie,  pracuję z dziećmi o specyficznych problemach edukacyjnych, zdolnymi i z problemami emocjonalnymi.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem zawodowym, chciałabym również poszerzyć swoje kompetencje zawodowe i językowe. Udział w projekcie umożliwi mi nabycie dodatkowych  umiejętności które wykorzystam w swojej pracy zawodowej.

Aleksandra Dziubek

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycielem współorganizującym proces kształcenia integracyjnego.

Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując na stanowisku pedagoga w świetlicy środowiskowej. Od 2008 roku jestem zatrudniona w SP 51. Bardzo lubię pracować z dziećmi. Moją pasją jest także język angielski.

Mam nadzieję, że poprzez aktywne uczestnictwo w projekcie poszerzę wiedzę i umiejętności zawodowe oraz rozwinę swoje kompetencje językowe.