Październik 2018

W dniu 09.10.2018 odbyło się w naszej szkole pierwsze szkolenie dotyczące projektów eTwinning. W szkoleniu wzięło udział aż 18 osób – nie tylko członkowie zespołu projektowego, ale też inni zainteresowani nauczyciele.

Spotkanie prowadziła ambasador eTwinning Magdalena Madej. W trakcie szkolenia dowiedzieliśmy się o możliwościach jakie daje platforma eTwinning Live.

Pani Magdalena w niezwykle przystępny i ciekawy sposób zapoznała nas z zasadami tworzenia projektów, poszukiwania potencjalnych partnerów do współpracy czy ubiegania się o cenne certyfikaty. Wiedza płynąca z rad praktyka okazała się niezwykle ciekawa i wciągająca. Każdy z uczestników szkolenia założył sobie konto na platformie i już z niecierpliwością oczekujemy kolejnego szkolenia już za miesiąc.

ANKIETA

Wśród 104 uczniów klas starszych naszej szkoły przeprowadzono ankietę „Czy lekcje w naszej szkole są atrakcyjne?” dzięki której mamy nadzieję poznać zdanie naszych uczniów co do metod i form pracy na lekcjach. Notatkowa wersja ankiety pozwoliła zapytać o trudne sprawy w przystępny sposób. Wyniki ankiety są obecnie opracowywane i zostaną opublikowane w późniejszym terminie a następnie posłużą analizie przy zakończeniu projektu. Ankieta dostępna jest w zakładce Dokumenty

SZKOLENIE BHP

Uczestnicy grupy projektowej wzięli udział w szkoleniu pierwszej pomocy